Nowoczesne urządzenia
i instalacje przemysłowe

O Firmie Montspoż

P. P. i M. MONTSPOŻ Sp. z o.o. od 1991 r. jest producentem maszyn i urządzeń ze stali kwasoodpornej. Dzięki ciężkiej pracy udało nam się wyspecjalizować w projektowaniu i wykonywaniu maszyn dla przemysłu spożywczego, chemicznego i farmaceutycznego. Doświadczenie i sumienność zatrudnionego personelu pozwoliła nam nawiązać współpracę z potentatami rynku spożywczego w zakresie kompletacji linii technologicznych.

Jesteśmy cenionym i uznanym na rynku spożywczym producentem zbiorników wykonanych ze stali kwasoodpornych (AISI 304, 316, 316L i inne). Wykonujemy zbiorniki poziome i pionowe. Wymiary zbiorników i ich pojemność uzależnione są od potrzeb naszych Klientów. Elastycznie podchodzimy do kwestii poszycia zbiorników. Zbiorniki wyposażamy we wszelkie możliwe oprzyrządowanie. Posiadamy uprawnienia do wytwarzania i remontów urządzeń ciśnieniowych wydane przez Urząd Dozoru Technicznego. Wykonujemy zbiorniki o pojemności do 200 000 litrów.

Firma Montspoż - Krzepice

Specjalizujemy się również w produkcji instalacji i urządzeń myjących, takich jak: stacje mycia C.I.P (Clean In Place), myjki tunelowe, myjki do beczek i kontenerów. Rozwiązania techniczne zastosowane w urządzeniach zapewniają minimalne zużycie energii elektrycznej oraz pary wodnej.

Od wielu lat zajmujemy się produkcją przenośników, transporterów i podajników wykorzystywanych w liniach technologicznych i produkcyjnych. Produkujemy przenośniki progowe i łańcuchowe w układzie poziomym jak i skośnym.
Urządzenia są dostosowane do obowiązujących przepisów i norm jakościowych oraz posiadają niezbędne zabezpieczenia mechaniczne i elektryczne.
Wykonujemy również niezbędne wyposażenie meblowe wykonane ze stali kwasoodpornej takie jak blaty, zlewozmywaki, stoły, biurka, szafki i wiele innych.
Naszą ofertę poszerzyliśmy o wykonawstwo przemysłowych oczyszczalni ścieków, dostarczając do wykonywanych instalacji produkowane przez nas flotatory, flokulatory i separatory.

Oprócz specjalistycznych instalacji technologicznych zajmujemy się montażem następujących instalacji:

  • wodno-kanalizacyjnych
  • centralnego ogrzewania
  • wentylacyjnych
  • elektrycznych

Doświadczenie naszych pracowników umożliwia nam dostosowanie oferty dla klientów z różnych branż. Jesteśmy otwarci na nietypowe wyzwania, wymagające niekonwencjonalnych rozwiązań. Cechuje nas elastyczność oraz świadomość, że najważniejszym celem jest sprostanie wymogom naszych klientów, dlatego tak bardzo przykładamy wagę do jakości, starannego wykonania oraz niezawodności naszych produktów i usług.

Zapraszamy do współpracy.

Dyplom Diament Innowacyjności