O Firmie Montspoż

MONTSPOŻ Sp. z o.o. od 1991 r. jest producentem maszyn i urządzeń ze stali kwasoodpornej. Dzięki ciężkiej pracy udało nam się wyspecjalizować w projektowaniu i wykonywaniu maszyn dla przemysłu spożywczego, chemicznego i farmaceutycznego.

Doświadczenie i sumienność zatrudnionego personelu pozwoliła nam nawiązać współpracę z potentatami rynku spożywczego w zakresie kompletacji linii technologicznych oraz dostosowania oferty dla klientów z różnych branż.

Firma Montspoż - Krzepice

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy otwarci na nietypowe wyzwania, wymagające niekonwencjonalnych rozwiązań. Cechuje nas elastyczność oraz świadomość, że najważniejszym celem jest sprostanie wymogom naszych klientów, dlatego tak bardzo przykładamy wagę do jakości, starannego wykonania oraz niezawodności naszych produktów i usług.

Wykwalifikowana kadra inżynierów

Realizacje niestandardowych projektów

certyfikaty

Liczne certyfikaty i nagrody za wzorową pracę

Precyzja pracy - Monstspoż
Dokładność

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Rozbudowa przedsiębiorstwa polegająca na budowie hali montażowej oraz zakupie maszyn i urządzeń służących do wprowadzenia nowych produktów i usług. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

Całkowity koszt przedsięwzięcia 916 719,00 PLN
Kwota dofinansowania 202 205,47 PLN
(w tym 85% – środki europejskie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, 15% – środki budżetu państwa.)